Full Stack Developer állás

Csapatunk bővítéséhez munkatársakat keresünk Full Stack Developer pozícióba.

Tapasztalt Full Stack Developer-t (elsősorban kiemelkedő backend ismeretekkel) keresünk meglévő és új honlapjaink és szolgáltatásaink folyamatos karbantartásához, fejlesztéséhez akár azonnali munkakezdéssel.
Munkavégzés helye: Home Office / Távmunka

Az állás betölthető:

  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony vagy
  • Alvállalkozói megbízási szerződés alapján

Főbb feladatok, munkák:

  • Webalkalmazások és mikroszervízek fejlesztése
  • Holnapok frissítése és fejlesztése
  • Háttéralkalmazások frissítése és fejlesztése
  • Önálló munkavégzés
  • Dokumentáció készítés
  • Tesztelés

Szükséges tudás:

  • Minimum 3+ év fejlesztési tapasztalat
  • Kiemelkedő backend ismeretek: PHP (Codeigniter és Laravel), MySQL
  • Frontend ismeretek: HTML, CSS, Js
  • Angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Docker, Git, CI/CD ismeretek
  • Composer, Golang és Linux ismerete
  • Angular, Vue, Typescript, jQuery ismerete

Amit kínálunk:

  • Több éve sikeresen működő és dinamikusan fejlődő nemzetközi cég vagyunk biztos háttérrel.
  • A munkaidőt magának oszthatja be és otthonról dolgozhat.
  • Több projektben változatos munkát tudunk biztosítani.
  • Hosszútávú és biztos munkahelyre talál.
  • A megfelelő hozzáállást és szakértelmet kimagasló fizetéssel jutalmazzuk.

Miért válasszon minket?

  1. Rugalmas távmunka
  2. Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  3. Fejlődési lehetőség
  4. Segítőkész csapat
  5. 600.000 - 1.100.000 Ft / hó fizetés

Ossza meg ismerőseivel!

Jelentkezzen most!

Kérjük az alábbi form-ot használva küldje el nekünk szakmai önéletrajzát!

Üzenet, Kísérő levél, Fizetési igény, Egyéb informáicó
.pdf, .doc, .docx
Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Köszönjük jelentkezését!
Oops! Something went wrong while submitting the form.